czwartek, 28 lipca 2016

Pokemon GO, czytał: David Attenborough

Pokemon GO, czytał: David Attenborough

Jeśli chwilę by się nad tym zastanowić, niezwykle popularna aplikacja na smartfony- Pokemon GO- sprowadza się do odkrywania rzadkich gatunków zwierząt. Jeśli dodatkowo odłożymy na bok motywy łowieckie i czynienie z nich niewolników, żywo zaczyna to przypominać nam… interaktywny serial dokumentalny Davida Attenborough!

Nie czekając długo, znalazł się ktoś kto wyobraził sobie jak mogłoby wyglądać Pokemon GO z narracją wykonywaną przez Sir Davida... a następnie umieścił to w internecie.

Wspomniana przeróbka, w wykonaniu Lovin’ Dublin przedstawia Spearowa, Charmandera oraz Zubata będących ujarzmianymi podczas odwiecznej konfrontacji człowieka z naturą. Każdy kto kiedykolwiek próbował złapać latającego Zubata zrozumie bezbłędnie co miał na myśli Attenborough mówiąc ,,nietoperze przez swój zygzakowaty lot i trzepoczące skrzydełka nie są łatwym celem”. Łatwo nie było nam natomiast uwierzyć, że mały i słodki Charmander był kiedykolwiek ,,największym drapieżnikiem’’ na ziemi!

Nie jest to pierwszy raz kiedy David Attenborough, nawet niekoniecznie tego świadom, podkładał swój głos do tego typu kompilacji. Były to m.in. klip ,,Hello” w wykonaniu Adele oraz Miley Cyrus tańcząca z Robinem Thicke’m. A co, jeśli Sir David jest nieobnoszącym się z tym fanem Pokemon GO, który ma już na swoim koncie zebranie wszystkich 151 sztuk, a teraz odpoczywa sącząc drinka z palemką?
 
‪#‎PokemonGO‬
źródło: metro.co.uk
https://www.facebook.com/LovinDublin/videos/1437230712970361/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz